Новачкам джейлбрейкінга присвячується – підбірка корисних твіків для Safari

Автор | 23 Грудня, 2011

Мобільний браузер від Apple по праву вважається одним з найпопулярніших серед всіх аналогів на смартфонах і планшетах. Окрім чудової оптимізації він відрізняється просто неймовірною швидкістю рендеринга, а також досить зручною інтеграцією з повноцінною версією Safari для Mac. Не так давно купертіновці випустили нову версію iOS 5, в якій зуміли домогтися величезного приросту продуктивності в порівнянні з попередньою версією iOS. Сумарно, айГаджети, навіть незважаючи на обмеженість модельного ряду, споживають більше трафіку, ніж всі аналогічні смартфони під управлінням Android в більшості країн, та й не дивно, рідко можна зустріти «гуглфон», який міг би похвалитися аналогічною швидкістю роботи браузера.

На жаль, навіть незважаючи на деякі переваги перед конкурентами, мобільна версія Safari далека від досконалості і довести її до пуття можна при використанні твіков, доступних в Cydia.

FullScreen for Safari

 Через маленьку діагональ екрана є 3,5-дюймів, iPhone і iPod Touch сильно поступаються рішенням, що працюють під управлінням Android, які мають більшу діагональ екрана. Зменшити цю різницю може даний твік, який дозволяє прибрати всі елементи управління в Safari, повернути які можна за допомогою подвійного тапа по екрану. Якщо ж користувач захоче більш тонко налаштувати управління повноекранним режимом, то він використовувати меню настройок що дозволяє додати управління жестами, а також багато іншого. Якщо ж ви не впевнені в собі, то рекомендуємо утриматися від зміни настройок даного твіку, придбати який можна в Cydia за $ 2.19.

Gridtab for Safari

 Перемикання між вкладками, чимось схоже з режимом Cover Flow, далеко не завжди зручно, особливо якщо ви активно використовуєте браузер і здійснювати подібні дії вам доводиться досить часто. Цей Твік дозволить виправити дане непорозуміння, змінивши режим відображення перемикання вкладок, зробивши його аналогічним тому, що можна було спостерігати в iPad, де є  прошивка iOS 4. На жаль, даний Твік рекомендується до установки лише користувачам iPhone 3GS і iPhone 4 у зв'язку з досить активним використанням оперативної пам'яті. Приємною особливістю Gridtab for Safari є відображення контенту на сторінках , які завантажуються в реальному часі, що є неймовірно зручно, тому що користувач може відразу ж побачити прев*ю більшої частини сайту. Однак не варто забувати, що безліч відкритих вкладок будуть «від'їдати» величезну кількість оперативної пам'яті. Придбати цей Твік ви можете в Cydia за $ 1.50.

Tab +

 Безумовно, одним з головних переваг цього Твіка є його ціна, а точніше її повну відсутність. Він дозволяє відкривати будь-яку кількість вкладок в Safari. Знову ж таки, основним обмеженням при використанні виступає обсяг оперативної пам'яті, який неймовірно швидко витрачається при використанні даного Твіка разом з Gridtab for Safari. Але не визнавати його зручність було б просто нерозумно, тому настійно рекомендуємо даний Твік до встановлення. Окремо варто визнати, що сам Твік неймовірно простий у використанні і чудово підійде навіть для новачків джейлбрейкерів.

Home Page in Safari

 Досить дивно, що до цих пір купертіновці не реалізували можливість установки домашньої сторінки у своєму мобільному браузері, однак, завдяки стороннім розробникам твіків, можна виправити це прикре непорозуміння. Даний Твік дозволить вам встановити, абсолютно будь-яку домашню сторінку в меню налаштувань вашого айГаджета. Варто визнати, що цей Твік дійсно достатньо зручний, а якщо врахувати, що не використовує системні ресурси, то його можна сміливо рекомендувати до установки всім джейлбрейкерам.

Safari Unibar

 Якщо ви активно користуєтеся інтернет-браузером на вашому стаціонарному ПК, то обов'язково повинні пам'ятати одну з головних особливостей браузера Google Chrome, який дозволяє вводити пошукові запити безпосередньо в адресний рядок. Звичайно ж, подібне рішення не могло залишитися непоміченим в середовищі розробників твіків. Даний Твік дозволить вам використовувати адресую рядок в якості пошукової системи, що неймовірно зручно, особливо для тих, хто часто використовує Safari на своїх гаджетах. Сам Твік абсолютно безкоштовний, не викликає багів і просто обов'язковий до установки.

Reset Safari

При частому використанні Safari може виникнути необхідність повного обнулення даних, що знаходяться в кеш-пам'яті, а також історії, яка може уповільнювати роботу вашого айГаджета. Для вирішення цього завдання прекрасно підійде Твік під назвою Reset Safari, що дозволяє здійснити ці дії буквально в один дотик, завдяки чому Safari стане працювати так само швидко, як і при першому запуску. Сам Твік неймовірно простий у використанні і обов'язковий до установки для активних користувачів інтернету.

 

Пам'ятайте, що в Cydia є ще величезна кількість найрізноманітніших твіків, але якщо ви тільки недавно зробили джейлбрейк постарайтеся утриматися від безладного скачування  твіків, адже далеко не всі вони  надійні і безпечні для системи, як ті, що ми спеціально підбираємо для вас. Крім цього, всі перераховані вище твіки повністю сумісні з новою iOS 5 і iOS 4 і чудово працюють на практично всіх айГаджетах, за винятком найстаріших.

 Якщо ж ви є володарем iPhone 3G або iPod Touch 3-го покоління, то ми рекомендуємо встановлювати вам лише ті твіки, які розширюють стандартний функціонал девайса, практично не використовуючи системні ресурси, адже в цих гаджетах встановлений досить маленький об'єм оперативної пам'яті, а також досить середній процесор.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *