Сайт Apple відвідують частіше, ніж сайти eBay і Walmart в США

Автор | 23 Грудня, 2011

Дані нового аналізу показали, що сайт Apple перебуває на 13-тому місці топ-рейтингу найбільш відвідуваних американських веб-сайтів, обігнавши найбільших рітейлерів eBay і Walmart, і опинившись всього на сходинку позаду сайту The New York Times.

Сайт comScore опублікував результати листопадового дослідження Media Metrix, яке показало стрибок відвідуваності сайтів продавців іграшок та споживчої електроніки під час святкового сезону. Цифри показують, що кількість відвідувачів веб-сайту Apple в листопаді склало 79.2 мільйона чоловік – це зовсім ненабагато менше, ніж у найбільшого новинного видання New York Times Digital, яке опинилося на 12 місці з 79.6 мільйонами відвідувачів у листопаді 2011.

Компанії Apple, Amazon і eBay виявилися трьома ритейлерами, яким вдалося потрапити до списку топ-15. Сайт Walmart виявився на 18-тому місці з 58.5 мільйонами відвідувачів.

На першому місці списку-рейтингу – Google з 186.7 мільйонами відвідувачів, на другому – Microsoft з 175.5 мільйонами, на третьому – Yahoo! з 174.5 мільйонами, на четвертому – Facebook.com з 166 мільйонами.
 

Відвідувачі iTunes Store склали 30% загального числа побувавших  на сайті Apple в листопаді 2011. У звіті comScore зазначено, що цифровий контент, включаючи книги, музику і телевізійні шоу, являє собою саму швидко зростаючу категорію в електронній торгівлі у святковий сезон. Продажі цифрового контенту в листопаді зросли на 30% в порівнянні з минулим роком, в той час, як обсяги електронної комерції в цілому – лише на 15%.

У листопаді минулого року Apple виявилася на 14-тому місці аналогічного рейтингу Media Metrix з 69.9 мільйонами відвідувачів. Цифри листопада 2011 показали більше 13% зростання числа відвідувань.
 

 

Відвідуваність міжнародних сайтів виробника iPhone також зростає. Недавній аналіз показав, що за період з серпня по жовтень 2011 онлайн-магазин Apple у Великобританії виявився на другому місці британського рейтингу після магазину Amazon.co.uk.

Джерело: appleinsider.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *