AppClix – зовнішня камера для iPad

Автор | 20 Грудня, 2011
Досить цікавий девайс представила публіці Sakar. Йдеться про  зовнішню камеру AppClix. Замість стандартного USB-порту пристрій має 30-піновий коннектор Apple, що дозволяє підключати його безпосередньо до iPad без використання будь-яких кабелів.
 
 
 

 
AppClix - зовнішня камера для iPad
Ось основні характеристики камери:
  •  дозвіл 7 мегапікселів
  •  4х зум
  •  LCD дисплей діагоналлю 1.5 дюйма
  •  слот для карти пам'яті microSD
 
Ціна на камеру становить $60 , при цьому ви можете завантажити з App Store безкоштовний додаток для редагування ваших фотографій. Оформлення корпусу камери за мотивами персонажів Діснея, а також простота редактора зображень роблять цільовою аудиторією цього пристрою переважно дітей. Завдяки 30-піновому коннектору і простому додатку для редагування фотографій діти зможуть легко підключити камеру до iPad, додати ефекти і графіку в знімки, завантажити знімки на iPad і ділитися ними через Email, Facebook і інші сервіси.
 
Подібне підключення можливе і за допомогою Apple Camera Connection Kit, але в даному випадку наявність вбудованого 30-пинового коннектора позбавляє від необхідності використання додаткових зовнішніх пристроїв. Для багатьох підключення великих зеркалок до iPad може бути непрактичним, а от використання такої невеликої камери набагато зручніше, якщо вам просто потрібно швидко розшарити кілька фотографій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *