Неприв’язаний джейлбрейк iPhone 4S: Перші успіхи!

Автор | 20 Грудня, 2011

непривязанный джейлбрейк iphone 4sВчора Pod2g повідомив нам про відстрочку неприв'язаного джейлбрейка iPhone 4S, хакер зіткнувся з «проблемою кеша процесора А5». Сьогодні вранці, як і обіцяв розробник, з'явилися нові дані .

На цей раз новини більш райдужні. Хакер і розробник Pod2g опублікував новий запис у своєму блозі, присвяченому роботі над джейлбрейка iOS 5 . «Проблема кеша процесора», пов'язана з управлінням двоядерної системою iPhone 4S тепер вирішена і справа залишається за малим. Розробник Pod2g майже у мети, так як інший процес вже суто справа техніки.

 
За словами хакера, до роботи над неприв'язаним джейлбрейком iPhone 4S і iPad 2 підключилася ще одна відома людина, мова йде про розробника і творця магазину Cydia – Saurik (Джей Фріман). Саме Saurik підказав хакеру вирішення «проблеми кеша процесора A5».
 
Із слів Pod2g:
 
«Сьогодні ми обговорювали з Saurik процес завантаження launchd, і він виявив один з відсутніх елементів мого пазла, який необхідно зібрати для того що б випустити неприв'язаний джейлбрейк iPhone 4S. Saurik – один з крутих iOS-гуру. Величезне спасибі, Saurik! »
 
Новий підхід виправдав себе, тепер Pod2g залишається тільки доробити знайдене рішення. Швидше за все найближчим часом хакер все таки випустить закінчену утиліту і всі власники девайсів від Apple, що працюють на iOS 5, зможуть зламати свої пристрої.
 
Незважаючи на прогрес у розробці відв'язаного джейлбрейка для iPhone 4S і iPad 2, дата виходу самої утиліти поки невідома.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *