Angry Birds стукнуло 2 роки

Автор | 13 Грудня, 2011
Angry Birds виповнилося два роки і це досить круто, щоб відсвяткувати подію, як мінімум, з боку розробників! У Rovio так і вчинили, а по ходу запросили на свято і всіх власників гри. На честь цієї події компанія опублікувала масштабне безкоштовне оновлення для Angry Birds з масою приємних сюрпризів для гравців.
 

Зокрема є 15 нових рівнів, але це не все. Крім того, незалежно від прогресу гравця йому тепер доступні всі епізоди. Тобто, навіть якщо виникла проблема на певному етапі Angry Birds, на неї можна плюнути і перейти до наступного епізоду.
 
 
Мотив для нових рівнів також незвичайний і цілком тематичний: це вечірка з тортами та іншими солодощами та прикрасами. До речі, у Angry Birds тепер 300 етапів, якщо врахувати захист пташиної вечірки від свиней, які планують її зірвати. На заході також присутній особливий гість – нова \помаранчева птаха. Серед інших нововведень варто відзначити оригінальне оформлення меню, покращену графіку і нові бонуси за досягнення.
 
 
Angry Birds – це одна з найулюбленіших і популярних ігор, причому не тільки на IOS, а й на інших актуальних мобільних платформах. Тільки за минулий місяць, за статистикою Mashable, користувачі зіграли в 266 000 000 000 рівнів (і це не помилка!). У політ були відправлені 400 000 000 000 пташок, а самі гравці зібрали 44 мільярдів зірок. Особливу повагу викликає і розробник, ось вже два роки підтримує свою гру безкоштовне оновлення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *