“Яндекс” запропонував користувачам безкоштовний антивірус

Автор | 5 Грудня, 2011
Скриншот сайта kaspersky.yandex.ruКомпанія " Яндекс "запропонувала користувачам завантажити безкоштовну версію антивіруса Касперського з ліцензією на півроку. Про пропозицію повідомляється в блозі компанії.
Пропозицією можуть скористатися користувачі з Росії, Україні, Білорусії і ряду країн колишнього СРСР. Після закінчення півроку з моменту завантаження пакета можна буде придбати антивірус зі знижкою 20 відсотків. Знижка буде доступна тільки при оплаті "Яндекс.Грошима".

 
При цьому підкреслюється, що для даної версії продукту недоступна технічна підтримка, а в разі виникнення проблем користувачам радять звертатися до "Бази знань" на сайті "Лабораторії Касперського".
 
Разом з антивірусом користувачам буде запропоновано встановити "Яндекс.Бар" – надбудову над браузерами, яка надає швидкий доступ до ряду функцій ресурсу.
 
Крім спільно з "Лабораторією Касперського", "Яндекс" володіє власною антивірусною технологією, спрямованої на захист користувачів від переходу на шкідливі сайти. Технологія працює на стороні сервера і попереджає про можливі небезпеки.
 
Крім того, з першого грудня "Яндекс" попереджає і власників заражених сайтів. За даними компанії, найбільше ресурсів з шкідливим кодом розташоване в зонах. Com (46 відсотків) і. Ru (10 відсотків).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *