На мобільні карти Google додали плани будівель

Автор | 3 Грудня, 2011

Компанія Google оновила мобільний додаток Google Maps для операційної системи Android. Про це повідомляється в офіційному блозі Google.

У версії 6.0 з'явилася функція "Плани будівель" (Floor Plan). Вона допоможе користувачам зорієнтуватися всередині громадських будівель. В даний момент на Google Maps доступні плани кількох торгових центрів і аеропортів в США і Японії – зокрема, магазинів IKEA, універмагів Macy's, аеропортів Чикаго, Сан-Франциско і Атланти і аеропорту Наріта префектури в Японії.

Дивлячись на план, користувач зможе визначити, як пройти до тієї чи іншої точки всередині будівлі – наприклад, до туалету, магазину (якщо мова йде про торговий центр) або терміналу в аеропорту. Програма обчислює, в якій частині будівлі користувач знаходиться в даний момент. Якщо, припустимо, він перейде на інший поверх, план на екрані оновиться.

Google планує постійно оновлювати базу і включати в неї плани будівель в різних країнах світу. Власникам підприємств компанія пропонує самостійно завантажити план своєї будівлі в базу, скориставшись цією посиланням .

У попередній версії Google Maps для Android під номером 5.7 з'явився "режим офлайн", який дозволив працювати з картами без доступу в інтернет. Потрібну ділянку місцевості при цьому слід завантажити в пам'ять смартфона або планшета заздалегідь

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *