Власникам iPhone запропонували принтер для друку міні-газет

Автор | 3 Грудня, 2011

Лондонська студія Berg розробила мобільний принтер, який дозволяє роздрукувати коротку новинну  на вузькому аркуші паперу, схожому на касовий чек. Матеріали для "газети" принтер бере з Мережі.

Принтер носить назву Little Printer. Він має форму куба і за розмірами поміщається в долоню. До інтернету пристрій підключається по Wi-Fi, а керувати ним можна зі смартфона iPhone або Android. Друк, як і в касових апаратах і платіжних терміналах, здійснюється термоспособом.

Стрічка новин, яку друкує принтер, складається на основі повідомлень із соціальних мереж і з новинних сайтів. У блозі, присвяченому Little Printer, говориться, що контент-партнерами проекту стали Google , Foursquare, британське видання The Guardian та інші ресурси.

Налаштувати вміст стрічки можна в мобільному додатку. Там же користувач може вибрати, скільки разів на день він хоче отримувати роздруковані зведення.

Своє рішення випустити принтер розробники пояснюють тим, що людям зручніше читати з аркуша паперу, ніж з екрану смартфона. Вони також стверджують, що формат касового чека дозволяє зберігати "міні-газети" в гаманцях або прикріплювати їх магнітами до металевих поверхонь.

Прийом попередніх замовлень на Little Printer почнеться в 2012 році. Зробити замовлення можна буде на сайті виробника. Ціна пристрою поки не розкривається.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *