Android 4.0 перенесли на комп’ютери

Автор | 3 Грудня, 2011

Компанія Google опублікувала початковий код версії Android 4.0.1 для "комп'ютерної" архітектури x86. Про це йдеться у блозі 5to5Google.

 Тепер операційну систему можна буде запускати на комп'ютерах, ноутбуках і планшетах на базі процесорів Intel або AMD. Аж до теперішнього моменту Android 4.0, також відома під кодовою назвою Ice Cream Sandwich, існувала тільки у версії для мобільної архітектури ARM.

Google заявляє, що поки проект носить характер бета-версії. Деякі функції пристроїв можуть бути недоступні. Так, у пристроях на базі Intel не працює звук, а також не підтримуються вбудована камера, технологія передачі даних Ethernet і апаратне прискорення.

Пристрої на базі Android 4.0 і на архітектурі x86 поки не представив жоден виробник. Вперше про плани адаптувати Ice Cream Sandwich під "комп'ютерні" чіпи стало відомо у вересні 2011 року зі спільного прес-релізу Intel і Google. У ньому йшлося про пристрої Android на процесорах Intel Atom.

Минулого Google публікувала для архітектури x86 вихідні коди попередніх версій операційної системи – Android 3.2, Android 2.3 і Android 2.2.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *