iТелевізор буде втілений або залишиться мрією?

Автор | 29 Листопада, 2011
iTV будет или нет?Останнім часом на просторах Мережі не замовкають чутки про телевізор, який компанія Apple нібито збирається запропонувати здивованій публіці. Нагадаємо читачам, що появі iPhone і iPad теж передував потік чуток, якими було переповнений інтернет-простір. Сьогодні всіх цікавить, яким буде телевізор від компанії-розробника iPhone і чи буде він взагалі. На користь того, що iTV все-таки рано чи пізно стане реальністю говорять певні натяки, зроблені свого часу самим Стівом Джобсом (Steve Jobs). Про ці натяки та інших свідченнях на користь iТелевізора пише Рейвен Лавкрафт у статті «The iTV is real, or so we hear» («iTV: Реальність чи плітка») від 28 листопада 2011 року, опублікованій ресурсом TG Daily. Отже, все сходиться на тому, що народжений в уяві Стіва Джобса «розумний» телевізор Apple побачить світ до кінця 2012 року.

 
Виробництвом iТелевізоров займеться Sharp
 
Як повідомляє ресурс британського видання Guardian, вироблятися телевізори Apple будуть на потужностях компанії Sharp. У знаменитій біографії Стіва Джобса є згадка про те, що про створення телевізора мріяв сам геніальний співзасновник компанії Apple:
 
Я хотів би створити комплексний, але при цьому дуже простий у використанні телевізор. Він буде легко інтегруватися з усіма вашими пристроями та з iCloud. Він стане володіти найпростішим з користувацьких інтерфейсів, які ви тільки можете собі уявити.
 
Ця цитата породила сотні міркувань як про сам телевізор Apple, так і про те, який саме «переломний момент» настав. Подейкують, що iTV буде управлятися Siri, голосовим асистентом, реалізованим в iPhone 4S і привертає особливу увагу широкої аудиторії.
 
Чутки про iTV привернули увагу потенційних конкурентів
 
Як зазначає з цього з цього приводу аналітик American bank Jefferies Пітер Місек (Peter Misek):
 
Інші виробники телевізорів почали намагатися довідатися про те, яким буде iTV і що він стане вміти.
 
Реалізація ідеї «розумного телевізора» більш складна, ніж оснащення смартфонів відповідної функціональністю. Платформу Google TV успішною назвати важко, втім згодом ситуація може змінитися. Очікується, що в січні на CES пошуковий гігант представить щось значне, що стосується свого телебачення.
 
Що стосується Apple TV, спроби Apple закріпитися у вітальні, то і вона особливим успіхом не користується. Мабуть Стів Джобс знав що робити в цьому напрямку і, не виключено, ми побачимо реальне втілення його мрії в 2012 році. Якщо це станеться, то новинка переверне всі уявлення користувачів про телевізор в тій же мірі в якій iPhone і iPad змусили весь світ по-новому подивитися на такі речі, як стільниковий телефон та інтернет-планшет.
 
Джерело: Tgdaily.com, Guardian.co.uk

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *