Чи варто чекати виходу Microsoft Office для iPad?

Автор | 29 Листопада, 2011

ipad_keyboard

 

Як повідомляється, Microsoft зараз «старанно працює» над версією свого програмного пакету Office для iPad, який кине виклик власним продуктам Apple – додаткам Pages, Numbers і Keynote. Продаж окремих складових пакету iPad Office поки не підтверджений, але, як очікується, вартість кожного з них складе близько $10 (за відомостями із джерела The Daily); схоже, що скоро Word, Excel і PowerPoint все-таки опиняться в iOS-пристроях.

Вже не в перший раз ходять розмови про те, що Microsoft шукає спосіб дати власникам iPad можливість користуватися програмним пакетом Office, але на сьогодні не може запропонувати свого ПЗ для iOS. Поки тільки планшети на базі Windows можуть користуватися Office, залишаючи власникам iPad замість цього «рідний» пакет iWork. Apple також запропонувала ці програми користувачам iPhone і iPod touch у травні цього року.
 
Схоже, що Microsoft і його партнери починають активізуватися, щоб не упустити зростаючі можливості сучасного планшетного ринку. Глава софтверної компанії Стів Баллмер (Steve Ballmer) в рамках заходу Build 2011 підтвердив, що програмні інженери працюють над тим, як переробити Office під стиль Metro платформи Windows 8, а президент NVIDIA заявив, що Office для планшетів і ноутбуків на базі ARM з платформою Windows 8 буде «убивчим пакетом програм».
 
Тим не менш, iPad продовжує домінувати на планшетному ринку, і для Microsoft велике значення має розвиток за межами власної мобільної платформи, принаймні, на даному етапі. Поки ніяких конкретних термінів виходу пакета Office для iOS немає.
 
Джерело: slashgear.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *