Сім гаджетів, які ми чекаємо в 2012 році

Автор | 27 Листопада, 2011

До кінця 2011 року залишається, по суті, місяць і зараз саме час почати підводити підсумки, та зазирати в майбутнє. Минулий рік був для багатьох з нас непростим, для деяких він став переломним, а для когось останнім. Однак життя продовжується і далі буде тільки цікавіше. Тому ми хочемо зробити підсумки минулого року і зробити прогноз на наступний рік. Отже, сім гаджетів, які ми будемо чекати в 2012 році.

1. iPad 3

Лінійка планшетників iPad стає не тільки надією і опорою для Apple, але і найбільшим випробуванням для компанії. Унікальність Айпад в тому, що розробникам вже в першому офіційному релізі вдалося зробити надзвичайно збалансований пристрій, дотягнути до якого багатьом виробникам не вдається досі. У випадку з комунікаторами iPhone на це у Купертіно пішло, як мінімум, два роки. Кожне нинішнє покоління планшетів iPad настільки добре, що навіть і не знаєш що чекати від наступного. Простий трюк під назвою «більше пам'яті і процесорних ядер» тут не пройде, тому що це не в стилі Apple. Потрібно чимось вражати. Дивувати. Захоплювати.

Від iPad 3 всі чекають збільшення дозволу дисплея, більш якісну камеру, можливо меншу товщину.А чим нас здивують розробники – побачимо через кілька місяців.

2. Asus Transformer Prime

Планшетники на базі Android для Apple все одно, що німецькі племена для Стародавнього Риму – начебто як виступають одним фронтом, але при цьому б'ються між собою, сваряться один з одним, та й конкурують, в результаті, один проти одного. Але навіть серед варварів іноді народжується Атілла. В стані «андроїда» черговим претендентом на нього стане планшет Asus Transformer Prime.

До сильних сторін пристрою треба віднести класичний форм-фактор і діагональ дисплея в 10,1 дюйм, потужний 4-ядерний процесор Nvidia Tegra 3 (розробники обіцяють підвищення швидкодії графічної складової в три рази), 8-мегапіксельну камеру, гігабайт оперативної пам'яті і накопичувач на 64GB.Все це щастя важить 500 грам, а час автономної роботи складає 12 годин.

Чи зможе він кинути виклик iPad 3?

3. Гнучкий AMOLED-дисплей від Samsung

Минулого місяця Samsung оголосив про те, що на початку 2012 року почне масове виробництво гнучких AMOLED-дисплеїв. «Впровадження нових дисплеїв, швидше за все, почнеться з мобільних телефонів і смартфонів, а надалі торкнеться планшетники».

Згідно з попередньою інформацією, перший гнучкий AMOLED-дисплей буде мати діагональ в 4,5 дюйми й роздільну здатність 800х480 пікселів. Ну а головним його достоїнством стане можливість скручування в трубочку радіусом 1 см.

Подібний дисплей нам цікавий, в першу чергу, як якась стрижнева технологія майбутнього, здатна сильно змінити ринок через пару років. І буде цікаво подивитися на перші її кроки, а потім сказати – ми бачили це!

4. Nokia Gem

Відверто кажучи, ми вважали, що під тиском Microsoft в Nokia зовсім розпустили своїх креативних дизайнерів, залишивши лише інженерів для складання пристроїв на базі Windows Phone. Ан ні, є ще порох в порохівницях. Не знаємо, що з цього вийде в реальному житті, але концепт … цікавий, хоча і неоднозначний.

Не так давно Nokia представила концепт телефону під назвою Nokia Gem. Його особливістю є відсутність будь-яких фізичних кнопок, зате вся його поверхня – лицьова, ззаду, збоку – це один великий сенсорний екран. Ви можете по ньому ганяти різні програми і вікна, додавати трохи більше реальності інтерактивним елементам. Простіше це показати на промо-ролику, що і зробили у Nokia.

5. iPhone 5

Поряд з iPad 3, новий iPhone ще буде тим пристроєм, що будуть чекати все. По суті, це буде другий іспит Apple на профпридатність після відходу Стіва Джобса. iPhone 4S – добротний апарат, але iPhone 5 повинен стати революційним. Або, як мінімум, мати інший дизайн.

Що ще ми чекаємо від iPhone 5? Більше швидкості, більше потужності, підтримку 4G (адже є ж Глонасс?!), Меншу товщину, більший час автономної роботи і відсутність будь-яких маленьких фірмових «особливостей». Судячи з усього, з'явиться iPhone 5 тільки під кінець року, тому даний список побажань ще буде змінюватися.

6. Комунікатор від Amazon

Кілька днів тому мамонт онлайн-торгівлі Amazon оголосив про своє бажання випустити свій власний комунікатор. На перший погляд, ідея безглузда, проте якщо розглянути її уважніше, то такою вона вже не здається.

Успіх планшетника Amazon Kindle показує, що сьогодні в поширенні мобільних гаджетів величезну роль відіграють програми і контент. Щодо першого не впевнені – це не Apple з її App Store – а от з контентом у Amazon традиційно все добре. Тому зовсім не дивно, що там вирішили кувати залізо поки гаряче.

Нам же особливо цікаво позиціонування нового пристрою. Його не можна назвати відвертим конкурентом для iPhone, але також не можна ставити в один ряд зі звичними «гуглофонами». Здається, мова йде про створення нового класу мобільних пристроїв – контентфонів.

7. Що ще?

А ось вибір сьомого (восьмого, дев'ятого, десятого і т.д.) гаджета майбутнього року ми віддамо вам.Що ви будете чекати в 2012 році.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *