CloudFTP: бездротовий USB-адаптер для iPad і iPhone

Автор | 27 Листопада, 2011

На Kickstarter з'явився проект бездротового адаптера USB для передачі даних на iPad і iPhone. CloudFTP являє собою чорний ящик, причому в буквальному сенсі, слабкий в розмірах, за допомогою якого можна з'єднувати будь-який USB-накопичувач з iPad і iPhone бездротовим шляхом.

USB-порти є в різних пристроях (у тому числі хард, флешках, кардрідер, цифрових камерах) повсюдно. Але підключити USB-накопичувач для того, щоб скинути ті чи інші документи, файли, etc. на iPad або iPhone, потрібно серйозно попітніти і не обійтися без підключення до комп'ютера.

Рішення
CloudFTP являє собою адаптер кишенькових розмірів, який може перетворити будь-який USB-накопичувач в бездротовий файл-сервер, передаючи файли на пристрої з включеним Wi-Fi. У тому числі на iPad, iPhone і комп'ютер. Також є можливість автоматично підключитися до Інтернету, щоб зробити бекап і синхронізувати USB-дані з популярними хмарними сховищами iCloud, Dropbox і box.net.

CloudFTP-Flow

 

Як це працює?
За замовчуванням, CloudFTP створює свою власну (спеціальну) бездротову Wi-Fi мережу, до якої має підключити пристрої для прийому даних. Користувачі підключаються за допомогою iOS або Android-додатку на HTML5, це може бути навіть FTP-клієнт. Ця мережа працює незалежно від Інтернету та інших існуючих бездротових мереж.

CloudFTP-Exploded

 

Творці збираються продавати свій винахід за ціною $ 99,95. Тим же, хто не поскупився і вніс свою лепту в розвиток проекту на Kickstarter, пристрій обійдеться в $ 69. Але для того, щоб продавати CloudFTP за такою низькою ціною, творці просять $ 100 000 фінансування. Можу вас порадувати: гроші вже зібрані, і CloudFTP обіцяється вийти 6 січня 2012 року.

CloudFTP-CES-Award-560

 

Специфікації:
Процесор: Texas Instrument Cortex A8 650MHz
LCD: Моно 132 x 32 пікселів
Батарея: 2600 мАч Li-Ion
Час життя батареї: до 5 годин
USB Port: High Speed ​​480 Мб / с, харчування 5V/1A USB Host
Software: HTML5, iOS and Android app
Підтримувані системи: FAT32, NTFS, HFS, HFS +, exFAT, EXT 2/3/4
Бездротове підключення: підтримка WiFi 802.11b/g/n
Розміри: 2.95 "x 2.28" x 0.87 "/ 75 x 58 x 22 мм
Вага: 109 гр

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *