Листи з ящика Стіва Джобса видали у вигляді книги

Автор | 24 Листопада, 2011

Обложка книги "Letters to Steve: Inside the E-mail Inbox of Apple's Steve Jobs"Інтернет-магазин Amazon 22 листопада розпочав продаж книги " Листи Стіву: вхідна пошта Стіва Джобса "(" Letters to Steve: Inside the Email Inbox of Apple's Steve Jobs "). Автором книги є журналіст CNN Марк Міліан (Mark Milian).

У книзі наводиться листування співзасновник Apple з користувачами. В анотації сказано, що в результаті розслідування, яке зайняло декілька місяців, Міліан зібрав більше сотні листів. Журналіст також взяв інтерв'ю у людей, які писали Стіву Джобсу з того чи іншого приводу і отримали від нього відповідь.

Міліан заявив в інтерв'ю Mashable, що щодня на електронні скриньки Джобса (найвідомішим з них є sjobs@apple.com) приходили сотні листів. Журналіст зазначає, що в листах керівнику Apple люди найчастіше просили замінити поламаний пристрій на новий, пропонували обговорити ту чи іншу тему або ж намагалися вивідати інформацію про майбутні продукти Apple.

Глава Apple мав звичку відповідати на повідомлення, які його зацікавили. Часто він обмежувався короткою відповіддю ("Так", "Ні"), але іноді писав більш розгорнуті листи. Отримавши відповідь від Джобса, люди часто розміщували листування з ним в інтернеті, заявляє Міліан, але в книгу увійшли і листи, які ніколи не були опубліковані.

Одним з найбільш відомих зразків підходу Джобса до листування є його відповідь на лист пересічного власника смартфона iPhone 4. Користувач поскаржився на те, що апарат втрачає сигнал соти, якщо тримати його певним способом. Джобс у відповідь порадив: "А ви постарайтеся його так не тримати" (Just avoid holding it in that way).

Книга Міліан коштує 4,99 долара. Вона випущена тільки в електронному вигляді у форматі Kindle. Її можна читати на пристроях Kindle, а також через програми Kindle для мобільних платформ.

Стів Джобс був одним із засновників Apple, а з 2000 по 2011 рік обіймав посаду гендиректора компанії. Під його керівництвом Apple випустила свої найуспішніші продукти, у тому числі плеєр iPod і смартфон iPhone . Джобс помер 5 жовтня 2011 року. Останні роки життя він страждав від раку підшлункової залози.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *