MacBook Air в кристалах Swarovski

Автор | 21 Листопада, 2011

Swarovski.pngЯк не намагався в 1917 році Володимир Ілліч Ленін разом з більшовиками побудувати комунізм, нічого у нього не вийшло. Світ, де всі рівні – не існуючий світ. Як доказ своїх слів – MacBook Air в кристалах Swarovski, комп'ютер для тих, хто має гроші.

Компанія Crystallize your Design, яка бажає весь наш світ оформити кристалами, добралася і до яблучної техніки. Під гарячу руку ювелірів потрапив свіжий MacBook Air, який в мить ока втратив свій звичний сірий вигляд і став сяяти яскравіше будь-якої зірки.

 

Компанії знадобилося 20 тисяч кристалів щоб прикрасити всю верхню панелю «повітряного» ноутбука. Без уваги не залишилося навіть надкушене яблучко, яке також покрито Swarovski, і при цьому ще й красиво підсвічується. Малюнок у вигляді двох янголят був узятий з відомої на весь світ картини Рафаеля "Сикстинська Мадонна», що робить панель трохи епічності, як на мене. Та й взагалі янголят не можна назвати «красенями», але сама по собі задумка досить-таки цікава.

Ціна на «повітряний» яблучний комп'ютер поки не розкривається. Але як мені здається, краще б зізналися, скільки MacBook Air додасть у вазі після такого апгрейда.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *