Магазин додатків для Windows Phone 7 зібрав 40 тисяч програм

Автор | 21 Листопада, 2011

Число додатків в Windows Phone Marketplace, інтернет-магазині для мобільної операційної системи Windows Phone 7, перевищило 40 тисяч. Про це повідомляє блог All About Windows Phone.

У середньому в Marketplace з'являється 165 нових програм у день. Серед програм, доданих до магазину за останній місяць, 15 відсотків складають ігри, а 85 відсотків – інші програми. Якщо темпи приросту залишаться на тому ж рівні, то рубіж в 50 тисяч програм Marketplace подолає в січні.

За підрахунками All About Windows Phone, в даний момент більшість програм (68 відсотків) в магазині безкоштовні. Частка платних програм становить 23 відсотки. Решта дев'ять відсотків – це платні програми з можливістю завантаження безкоштовної демонстраційної версії.

Найбільше програм є в категоріях "Ігри" і "Книги та довідкові матеріали". Далі за спаданням ідуть "Інструменти і продуктивність", "Розваги" і "Новини та погода".

Windows Phone Marketplace був запущений 11 жовтня 2010. У цей же день була представлена ​​мобільна платформа Windows Phone 7, яка прийшла на зміну Windows Mobile. Магазин доступний на кількох десятках мов, у тому числі і російською. Наприкінці вересня 2011 відкрилася веб-версія Marketplace.

Платформа Windows Phone 7 конкурує на ринку з iOS і Android. Будучи наймолодшою, вона поки що значно поступається їм за кількістю додатків. У магазині App Store для iOS міститься більше п'ятисот тисяч, а в Android Market – більше трьохсот тисяч програм, уточнює CNET News.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *