Samsung обійшла судову заборону на продаж Galaxy Tab в Німеччині

Автор | 21 Листопада, 2011

Galaxy Tab 10.1N, изображение с сайта mobiflip.deКомпанія Samsung буде продавати в Німеччині видозмінену версію свого планшета Galaxy Tab 10.1. Вона отримає назву Galaxy Tab 10.1N (P7501) і надійде в продаж до кінця тижня, повідомляє сайт mobiFlip.de.

Galaxy Tab 10.1N буде відрізнятися від оригінального планшета зміненої окантовкою і іншим розташуванням динаміків, уточнює агентство "Йонхап". Змінити зовнішній вигляд пристрою Samsung довелося для того, щоб обійти судову заборону на продаж у Німеччині Galaxy Tab 10.1.

Заборона була накладена у вересні на вимогу компанії Apple , яка звинувачує південнокорейського виробника в копіюванні своїх продуктів. Для Samsung було важливо якомога швидше прибрати з пристрою спірні елементи, щоб встигнути до купівельного буму перед різдвяними і новорічними святами.

Заборона на продаж у Німеччині планшета Galaxy Tab 10.1 стала наслідком патентного протистояння Apple і Samsung, яке стало набирати обертів навесні 2011 року. Компанії подали один проти одного позови до судів кількох країн, включаючи Німеччину, Австралію, Голландію і Південну Корею.

Galaxy Tab 10.1 і раніше заборонений до продажу в Австралії. Чи планує Samsung представити в цій країні оновлену версію планшета, поки не повідомляється.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *