iPhone 4S в Україні офіційно з 22 листопада

Автор | 18 Листопада, 2011

україна, айфон, скачати22 листопада в Україні почнуться продажі офіційно ввезеного і сертифікованого iPhone 4S. Довгоочікуваний смартфон Apple ексклюзивно буде представлений в мережі Цитрус Дискаунт, E-ton concept store і hi-tech виставці # Гаджет за ціною від 7777 грн. В Інтернет-магазині Цитрус Дискаунт смартфон буде продаватися в трьох варіантах вбудованої пам'яті-16 Гб (7 777 грн), 32Гб (8 888 грн) і 64Гб (9 999 грн).

iPhone 4S пройшов в Україні офіційну сертифікацію і в  листопаді на нього видано сертифікат по державній системі сертифікації УкрСЕПРО, на даний момент готується його перша поставка. Нагадаємо, що 14 жовтня iPhone 4S почав офіційно продаватися в США, Канаді, Великобританії, Німеччини, Франції, Австралії та Японії. До кінця жовтня продажі смартфона почалися ще в 22 країнах. При цьому неймовірний ажіотаж у зв'язку з появою новинки виник ще до точної дати продажів – лише протягом першого тижня з початку попереднього замовлення в Україну мережа Цитрус Дискаунт зібрала більше 10 000 заявок на iPhone 4S. У зв'язку з таким підвищеним попитом і можливою нестачею пристроїв всім бажаючим, компанія почала приймати передоплату від покупців, що бажають гарантовано отримати гаджет першими. Найбільші частки передзамовлень припали на Київ (35%) та Донецьк (30%).

Складно передбачити, які дії будуть вживати інтернет-магазини, що займаються перевезеннями «сірих» айфонів, які не пройшли сертифікацію. Ціни більшості нелегальних імпортерів перевищують роздрібну ціну на офіційно ввезений смартфон і варіюються від 9 до 13 тисяч грн. Одночасно з iPhone 4S в Україні з'явиться нова бюджетна версія iPhone 4 8Гб за 5999 грн.

Офіційно ввезений та сертифікований iPhone 4S, як і iPhone 4 отримав гарантію 12 місяців і буде доступний для покупки в кредит. Крім того, при покупці техніки Apple в мережі Цитрус, компанія надає клієнтам індивідуальну настройку при першому запуску смартфона – перенесення контактів, укорочення sim-карти, підбір Інтернет-пакету, вступний курс з iOS. Новий iPhone хоча і не став повноцінною п'ятою версією девайса, але включив в себе багато функціональних змін, що роблять смартфон набагато краще і швидше попередньої моделі і багатьох конкурентів – наприклад, двоядерний процесор Apple А5, оновлена неперевершена 8-мегапіксельна камера, безкоштовний сервіс iMessage, інтеграція з «хмарним» iCloud і голосовий сервіс Siri, що став і співрозмовником, і помічником відразу. Також у новому пристрої з'явилася функція AirPlay Mirroring з можливістю моментально транслювати вміст смартфона на великому екрані HD телевізора, що зручно при перегляді HD фільмів, фотографій і розваг і перетворює iPhone 4S в супер-ігрову консоль. Нагадаємо, що iPhone 4S, крім GSM, буде підтримувати і CDMA стандарт, кількість абонентів якого в Україну складає більше 1 млн осіб.

Новий iPhone 4S був представлений компанією Apple 4 жовтня в Купертіно, де знаходиться штаб-квартира корпорації. В Україні в hi-tech виставка #Гаджет провела презентацію нового iPhone 4S через кілька днів після запуску світових продажів смартфона. За перші три дні в світі було продано 4 млн iPhone 4S. Для порівняння, Apple iPhone 4, за перший тиждень продався тиражем в 1,7 млн штук.

Протягом двох тижнів після сертифікації і старту продажів смартфона кожна одиниця товару буде внесена в «білий» список Укрчастотнагляду, після чого кожен покупець зможе самостійно перевірити по телефону факт його офіційно ввезених.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *