Зламано протокол безпеки Siri. Попереду портування на Android?

Автор | 15 Листопада, 2011

pict210 Взломан протокол безопасности Siri. Впереди портирование на Android?Схоже, що ера безроздільного володарювання Siri на всіх девайсах наближається до нас семимильними кроками. Розробники з команди Applidium, відомі тим, що подарували світу безкоштовний плеєр VLC, заявили, що їм вдалося зламати протокол безпеки Siri, використовуваний для обміну інформацією з серверами Apple . Як доказ, хлопці продемонстрували відгук сервера на голосовий запит, відправлений зі звичайного персонального комп'ютера.

Цитуємо наших героїв:

"Сьогодні нам вдалося зламати протокол Siri. У результаті ми можемо використовувати алгоритм розпізнавання на будь-якому девайсі. Так, це значить що тепер будь-хто може написати утиліту під Android, в якій буде використовуватися Siri. Або повноцінно портувати її на iPad. І ми поділимося цим з вами нашим ноу-хау. "

Ну а тепер про ложку дьогтю – на сервера Apple передається також унікальний ідентифікатор iPhone 4S. В описаному конкретному випадку його вдалося "витягти" з реального айфона і використовувати на іншому пристрої, але в разі масового розповсюдження і установки "Сергія" на інші девайси купертіновци зможуть легко розпізнати і заблокувати такий ідентифікатор.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *