The Pirate Bay став алкогольним брендом

Автор | 15 Листопада, 2011

Колин Скрэгг. Фото 2009 года с сайта TorrentFreakАнглієць Колін Скрегг (Colin Scragg), якому належить алкогольна компанія LO Smith AB в Швеції, виграв суперечку за торговельну марку The Pirate Bay ("Піратська бухта") по класу алкогольних напоїв. Таким чином, як пише портал Torrent Freak, Скрегг отримав можливість використовувати бренд для виробництва міцного алкоголю, а також пива.

Про те, що Скрегг хотів використати бренд The ​​Pirate Bay для виробництва рому, стало відомо ще в 2009 році. Тоді Скрегг заявив, що торговельна марка не була ні на кого зареєстрована, тому він міг її використовувати, не боячись санкцій з боку одного з найвідоміших торрент-хостингів в світі – шведського The Pirate Bay.

 

В інтерв'ю шведській пресі Скрегг заявляв , що в його планах також відкриття ресторану The Pirate Bay в Гетеборзі. Він також додавав, що в продаж "піратський" ром повинен був надійти в серпні 2009 року. Саме в 2009 році скандал навколо торрент-трекера став широко висвітлюватися в ЗМІ, через що впізнаваність бренду сильно підвищилася.

Тим не менш, реєстрація бренду The Pirate Bay була опротестована шотландською компанією, яка стоїть за брендом Captain Morgan в Шотландії. Ця компанія стверджувала, що бренд The ​​Pirate Bay схожий з належним їй брендом Parrot Bay. Під ним також випускається ром.

Сайт Pirate Bay був відкритий в 2003 році і швидко став одним з головних BitTorrent-порталів у світі. У 2009 році його адміністратори були засуджені в Швеції до тюремних термінів за порушення авторських прав. У 2009 році Pirate Bay оголосив, що BitTorrent-трекер буде закритий.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *