Apple відкличе програвачі iPod nano через дефект батареї

Автор | 15 Листопада, 2011

Фото пользователя hirotomo с сайта FlickrКомпанія Apple виявила дефект батареї в плеєрах IPod Nano першого покоління і відкликає пристрій. На сайті компанії повідомляється, що в "окремих випадках" акумулятор може перегріватися, що загрожує безпеці користувача. Чим "старший" плеєр, то вища ймовірність перегріву.

Власникам iPod nano пропонується взяти участь у "програмі заміни": повернути пристрій в Apple і отримати натомість новий (який саме, на сайті не уточнюється). Програма діє у всіх країнах.

Apple підкреслила, що вина за можливі неполадки лежить на постачальнику акумулятора. Потенційно небезпечними є виключно плеєри iPod nano першого покоління, продані в період із вересня 2005 по грудень 2006 року. Власники плеєрів можуть перевірити, підлягає їх апарат заміні, ввівши його серійний номер в спеціальну форму на сайті компанії.

Зазначимо, що в 2009 році Apple вже відкликала партію iPod nano першого покоління, але тоді програма діяла лише в Південній Кореї.

Перше покоління плеєрів iPod nano було представлено в 2005 році. iPod nano прийшов на зміну плеєру iPod mini, який продавався з 2004 по 2005 роки. У 2010 році вийшли плеєри iPod nano шостого покоління з сенсорним екраном.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *