Apple запустила сервіс зберігання музики iTunes Match

Автор | 15 Листопада, 2011

Изображение с сайта AppleКомпанія Apple запустила сервіс iTunes Match, повідомляє The Loop. З його допомогою користувачі можуть прослуховувати на будь-яких пристроях з iOS і комп'ютерах Mac і PC музику, отриману не в музичному магазині Apple, а з інших джерел – в тому числі і з компакт-дисків і з нелегальних інтернет-бібліотеку.

Сервіс iTunes Match поки працює в бета-режимі і тільки в США. Щоб приступити до його використання, потрібно завантажити з сайту Apple останню версію клієнта iTunes – 10.5.1.

iTunes Match переносить музичну колекцію користувача в "хмару" iCloud. Це дає користувачеві можливість слухати свої треки на різних пристроях. У число підтримуваних пристроїв входять комп'ютери під управлінням Windows і Mac OS, плеєри IPod Touch, смартфони iPhone і планшети iPad.

На відміну від інших схожих сервісів, наприклад, Google Music Beta і Amazon Cloud Drive, iTunes Match не завантажує на віддалений сервер треки, які вже є в каталозі iTunes. Завдяки цьому синхронізація займає менше часу (за деякими відгуками, в Google Music Beta на перенесення музики в "хмара" йде кілька днів, оскільки завантажуються всі треки).

iTunes Match є платним. Рік користування сервісом коштує 24,99 доларів. iTunes Match також дозволяє підвищити якість музики – всі треки, відповідності яким знайшлися в iTunes, будуть доступні в форматі AAC з бітрейтом 256 kbps.

Сервіс iTunes Match був анонсований на початку червня. Очікували, що він запрацює до кінця жовтня, але Apple перенесла запуск на 15 листопада. Чи буде сервіс доступний в інших країнах, поки невідомо. Не виключено, що запустити iTunes Match за межами США Apple не дозволяють умови угод з лейблами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *