Google опублікував вихідний код нової версії Android

Автор | 15 Листопада, 2011

Неофициальный логотип Ice Cream SandwichКомпанія Google відкрила вихідний код останньої на сьогоднішній день версії ОС Android, відомої під кодовою назву Ice Cream Sandwich. Про це повідомляється в групі для розробників в соціальній мережі Google+. Опублікований код належить Android 4.0.1 – цю версію операційної системи буде використовувати смартфон Galaxy Nexus, який Google анонсувала в жовтні. Репозиторій з кодом доступний за цим посиланням, супутні інструкції розміщуються на сайті Android.

Відзначається, що в репозиторії поряд з кодом Ice Cream Sandwich міститься код Honeycomb, який раніше не публікувався. Проте в Google відзначають, що Honeycomb є недопрацьованою системою, і закликають розробників зосередитися на новій версії ОС.

Публікація вихідного коду дозволить розробникам приступити до написання програм для середовища Android 4.0. Крім того, після публікації коду ентузіасти зазвичай складають власні "неофіційні" збірки ОС, призначені для установки на різні пристрої.

Очікується, що першим пристроєм під управлінням Android 4.0 стане смартфон Galaxy Nexus, який є плодом співпраці Google і компанії Samsung . Точні терміни його надходження в продаж не розкриваються. У 2012 році буде представлено ще декілька пристроїв на базі Ice Cream Sandwich. Крім того, оновити ОС до Android 4.0 зможуть власники деяких вже випущених апаратів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *