Android завоював половину ринку смартфонів

Автор | 15 Листопада, 2011

Кадр из ролика Google, посвященного Android 4.0На частку операційної системи Android в третьому кварталі 2011 року припало 52,5 відсотка ринку смартфонів, йдеться в звіті аналітичної компанії Gartner. 50-відсотковий бар'єр Android подолала вперше. За рік частка розробленої Google ОС подвоїлася – у третьому кварталі 2010 року Android займала 25,3 відсотка ринку і програвала Symbian більше десяти відсотків.

Операційна система Symbian, яку використовують смартфони Nokia , продовжує втрачати позиції, але зберігає в рейтингу друге місце з результатом в 16,9 відсотка ринку. За нею з невеликим відставанням слід iOS, що зайняла 15 відсотків ринку.

Лідером по продажах смартфонів експерти Gartner визнали компанію Samsung , яка випускає пристрої на Android, Windows Phone 7 і bada OS. Південнокорейська компанія в третьому кварталі продала 24 мільйона смартфонов, у той час як зайняла друге місце Apple – 17 мільйонів.

Найбільше мобільних телефонів (у цю категорію потрапляють як смартфони, так і "звичайні" апарати з базовими функціями) за квартал продала компанія Nokia – 105,4 мільйона. За нею ідуть Samsung і LG Electronics. Враховуючи, що в цілому в світі було продано 440,5 мільйона мобільних телефонів, виходить, що кожен четвертий апарат випущений Nokia.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *