Apple запустила програму по заміні першого покоління iPod Nano

Автор | 14 Листопада, 2011

Сьогодні компанія Apple розіслала повідомлення користувачам першого покоління iPod Nano, що в даний час починає програму по заміні цих плеєрів для тих користувачів, які відчувають проблеми з перегрівом батарей в своїх пристроях.

"Шановний власник iPod Nano,

Apple встановила, що в дуже рідкісних випадках батарея в iPod Nano (1-го покоління) може привести до перегріву пристрою, що створює загрозу безпеці. Такі iPod Nano були продані в період з вересня 2005 року по грудень 2006 року.

Ця проблема була досліджена та виявлено єдиний постачальник акумуляторів, батареї якого мали виробничий дефект. Це відбувається досить рідко, але така ймовірність зростає в міру старіння батареї.

Apple, рекомендує відмовитися від використання вашого iPod Nano (першого покоління) і пропонує абсолютно безкоштовно пройти процес заміни за посиланням https://supportform.apple.com/201110/. "

Під тиском з боку регулюючих органів, компанія Apple погодилася надати заміну iPod Nano першого покоління користувачам в Південній Кореї в 2009 році і в Японії в 2010 році. З сьогоднішнього дня програма по заміні пристроїв починає діяти по всьому світу. Клієнти з такими пристроями можуть заповнити форму претензії, щоб підтвердити право на заміну. Дефектні пристрої будуть замінені протягом шести тижнів і отримають 90-денну гарантію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *