Черговий парад оновлень Apple

Автор | 14 Листопада, 2011

Поточний тиждень видався для Apple досить насиченим з точки зору випуску оновлених версій програмного забезпечення. Крім релізу iOS 5.0.1 компанія з Купертіно ощасливила своїх клієнтів цілою хвилею апдейтів: нова версія Java для Mac OS X Lion, оновлені прошивки для MacBook Pro, AirPort Base Station і Time Capsule, а також включила підтримку нових цифрових камер з допомогою Digital Camera RAW Compatibility Update 3.9.

 

Оновлення прошивки MacBook Pro

Оновлення з довгою назвою MacBook Pro SMC Firmware Update 1.5 призначене для власників професійних ноутбуків, які оновлювалися на початку і наприкінці цього року (моделі 8,1 , 8,2 і 8,3 ). Воно усуває помилки, через які портативний комп'ютер з низьким рівнем заряду батареї міг абсолютно несподівано відключитися при сильному завантаженні процесора. Навіть якщо він підключений до мережі.

Для установки цього апдейта Apple настійно рекомендує підключити блок живлення одним кінцем до MacBook Pro, а іншим – до справного і надійного джерела живлення. Або ж рівень заряду акумулятора перед оновленням повинен становити не менше 25%.

Процес установки SMC почнеться після перезавантаження ноутбука і буде супроводжуватися роботою вентиляторів всередині корпусу на повній швидкості, тому не варто турбувати MacBook Pro або відключати його від мережі під час оновлення.

 

Прошивки для AirPort Base Station і Time Capsule 7.6

Також Apple випустила нову версію прошивок для всіх своїх бездротових пристроїв, що підтримують стандарт 802.11n: AirPort Express, AirPort Extreme і Time Capsule, в яких:

вирішені проблеми з низькою продуктивністю на перекриваються бездротових мережах; вирішена проблема з потоковим відтворенням аудіо через AirPlay; усунені помилки при установці в конфігурації пристрою декількох DNS-серверів.

Перед оновленням яблучна компанія рекомендує встановити утиліту AirPort версії 5.5.3 або пізнішої.

 

Digital Camera RAW Compatibility Update 3.9

Оновлення сумісності версії 3.9 активує підтримку RAW в Aperture 3 та iPhoto 11 для таких моделей цифрових камер:

Canon PowerShot S100
Nikon 1 J1
Nikon 1 V1
Nikon COOLPIX P7100
Olympus PEN E-PL1s
Olympus PEN E-PL3
Olympus PEN E-PM1
Panasonic LUMIX DMC-FZ150
Sony Alpha NEX-5N
Sony Alpha SLT-A65
Sony Alpha SLT-A77

 


 

Оновлення Java для Mac OS X 10.7 і 10.6

Крім усього іншого, Apple випустила оновлену Java для двох великих версій Mac OS X, який підвищують сумісність, безпеку і продуктивність технології. Перед установкою апдейта слід закрити будь запущені на комп'ютері браузери.

Завантажити оновлення можна за допомогою системної утиліти «Оновлення ПЗ» (Software Update).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *