Chrome OS – безуспішна операційна система

Автор | 10 Листопада, 2011

В ході свого недавнього візиту на Тайвань голова ради директорів компанії Google та її екс-гендиректор Ерік Шмідт (Eric Schmidt) заявив, що операційна система Chrome OS буде поширюватися по комп'ютерному ринку. У цьому буде всіляко сприяти сама Google. Разом з тим учасники ринку досить песимістично ставляться до цієї ідеї, вважаючи, що для її реалізації інтернет-гігантові необхідно надати додаткові ресурси і підтримку.

Виступаючи перед публікою, Шмідт кілька разів згадав про переваги Chrome OS, таких як швидке завантаження, захищеність від вірусів і відсутність плати за її користування. Ці чинники і спонукали багатьох встановити Chrome OS, зазначив керівник.

Експерти кажуть, що через слабкий попит на "хромобуки" (портативні комп'ютери на базі Chrome OS) виробники пасивно ставляться до відкритих проектам. У червні 2011 року Acer і Samsung почали пропонувати "хромобуки" під власним брендом. Приблизно через місяць джерела в Acer повідомили про те, що компанії вдалося продати лише 5000 лептопів. Реалізація Samsung виявилася ще нижче.

За словами ринкових спостерігачів, "хромобуки" не справляються зі своєю корпоративної орієнтацією, про яку говорили в Google.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *