Amazon купила розпізнавалку мови

Автор | 10 Листопада, 2011

Изображение с сайта yapinc.comНайбільший у світі інтернет-магазин Amazon купив американську компанію Yap Inc., Яка займається питаннями комп'ютерного розпізнавання мовлення, повідомляє The Atlantic.

Про операцію не було оголошено офіційно, проте в Комісію з цінних паперів США (SEC) був поданий документ , що свідчить про злиття Yap з компанією Dion Acquisition Sub. Адреса останньої збігається з адресою штаб-квартири Amazon в Сіетлі. Угода, ймовірно, була оформлена у вересні.

Yap була заснована в 2006 році братами Ігорем та Віктором Яблуковими. Компанія базується в штаті Північна Кароліна. Її єдиним продуктом є програма Yap Voicemail, яка переводить в текст повідомлення з голосової пошти. 20 жовтня 2011 проект був закритий .

Техноблог Electronista зазначає, що розробки Yap компанія Amazon може застосувати у своїх власних продуктах, наприклад, в планшеті Kindle Fire. У версії Kindle Fire, яка надійде в продаж 15 листопада, відсутній мікрофон, але відомо, що в майбутньому Amazon планує випуск нових моделей пристрою.

Функція розпізнавання голосу знайшла застосування в багатьох мобільних пристроях. У числі найбільш яскравих прикладів можна назвати програму "Перекладач Google", яка вміє переводити розмови між різномовними користувачами, і сервіс Siri в смартфонах iPhone 4S.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *