Adobe відмовиться від мобільного Flash Player

Автор | 9 Листопада, 2011

Компанія Adobe припинить випуск мобільних версій плеєра Flash Player, повідомляє ZDNet з посиланням на інформовані джерела. Adobe продовжить підтримувати версії плеєра для Android і планшетів Playbook, але випускати Flash Player для нових мобільних операційних систем або браузерів не буде. Замість цього компанія буде просувати програми на платформі Adobe AIR, а також брати участь в розвитку технології HTML5.

Про наміри Adobe повідомляється в листі, який компанія нібито розіслала своїм партнерам. З копією листа ознайомилися журналісти ZDNet. Очікується, що офіційну заяву про відмову від мобільного Flash Player представники Adobe зроблять найближчим часом. Версії плеєра для комп'ютерів компанія продовжить розвивати.

Незадовго до витоку в Мережу передбачуваного листа Adobe, партнерам стало відомо про майбутні звільнення в компанії. Техноблог TechCrunch повідомив, що в рамках "реструктуризації" Adobe звільнить близько 750 чоловік, що працюють в європейських і північноамериканських офісах компанії.

Версії Flash Player були випущені практично для всіх великих мобільних платформ за винятком iOS. Екс-глава Apple Стів Джобс неодноразово критикував технологію Flash, вважаючи її не пристосованій для мобільних пристроїв.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *