Apple визнала неполадки з батареєю в iOS 5

Автор | 7 Листопада, 2011

Компанія Apple офіційно підтвердила, що апарати iPhone під управлінням операційної системи iOS 5 можуть працювати від акумулятора менше, ніж слід.

Коментуючи ситуацію в інтерв'ю блогу All Things Digital, представники Apple відзначили, що смартфони швидко розряджаються через недоробки в iOS 5. Ці недоробки обіцяно усунути в оновленні, яке розішлють всім користувачам операційної системи.

Терміни розсилки поновлення поки не уточнюються, але розробникам вже доступна бета-версія iOS 5.0.1, передає BGR. В її описі говориться, що iOS 5.0.1 ліквідує "баги", через яких скорочується час автономної роботи телефону.

Також iOS 5.0.1 додає можливість "жестового" перемикання між програмами в iPad 1, покращує розпізнавання мови на австралійському діалекті англійської мови та усуває "дірки" в системі безпеки апарату. Однією з таких "дір" вважають можливість обійти пароль на iPad 2 за допомогою обкладинки Smart Cover.

Нагадаємо, що iOS 5 вийшла 12 жовтня. Її можна встановити на смартфони iPhone 4 і iPhone 3GS, плеєри IPod Touch двох останніх поколінь та планшети iPad і iPad 2. Апарат iPhone 4S, що надійшов у продаж 14 жовтня, працює під управлінням iOS 5 по замовчуванню.

Скарги на те, що апарати iPhone на базі iOS 5 швидко розряджаються, стали з'являтися в інтернеті вже в перші дні після виходу системи. Тим, хто скаржився на цю проблему, радили, зокрема, скоротити кількість повідомлень у верхній панелі і деактивувати функцію автоматичного перемикання часових поясів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *