У додатку Android Market знайшли згадку про PayPal

Автор | 7 Листопада, 2011

Інтернет-магазин додатків Android Market в найближчому часі може почати приймати платежі через платіжну систему PayPal. Про це повідомляє блог AndroidGuys. Офіційного підтвердження цієї інформації від керівництва магазину поки не надійшло, однак ентузіасти виявили згадка про PayPal у вихідному коді програми Android Market версії 3.3.11. Ця версія достроково потрапила в Мережу на початку тижня.

Зараз розрахунки в Android Market здійснюються за допомогою платіжної системи Google Checkout, яка конкурує з PayPal. Гроші знімаються або з "прив'язаною" до Google Checkout пластикової картки, або з мобільного рахунку – за умови, що Google уклав договір зі стільниковим оператором.

Чутки про те, що Android Market буде підтримувати PayPal, поширюються вже щонайменше рік. Так, у жовтні 2010 року ряд ЗМІ повідомили з посиланням на анонімні джерела, що Google веде переговори з адміністрацією платіжної системи.

Додаток Android Market версії 3.3.11 містить кілька нововведень. У їх число входять можливість управляти автооновлення, нова іконка і функція голосового пошуку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *