Motorola Mobility виграла патентну суперечку з Apple

Автор | 7 Листопада, 2011

Смартфон Motorola DROID RazrСуд німецького міста Мангейм прийняв сторону компанії Motorola Mobility в її патентній суперечці з Apple, повідомляє блог FOSS Patents.

Суд визнав Apple винною в порушенні двох патентів Motorola, які були отримані в органах ЄС. В одному з них описується технологія, по'язана з передачею пакетів даних в мобільних мережах, а в другому – способи обміну повідомленнями між пристроями.

Запатентовані розробки застосовуються в продуктах Apple, зокрема, в комп'ютерах Mac і мобільних пристроях на базі iOS, однак компанії Motorola не вдасться домогтися введення судової заборони на їх продаж у Німеччині, відзначає блог The Verge.

У Німеччині Apple представлена ​​двома організаціями – Apple Inc. і Apple Germany. Motorola подала позови проти обох, однак виграти вдалося тільки позов проти Apple Inc., Яка не займається продажем пристроїв в цій країні. Тому судову перемогу Motorola можна вважати "винятково символічною", зазначає The Verge.

Зазначимо, що патентне протистояння Apple і Motorola ведуть також в США. На початку жовтня 2010 року Motorola звинуватила компанію Тіма Кука в порушенні 18 патентів, а місяць тому Apple висунула зустрічний позов.

На початку осені 2011 року Apple вдалося здобути в Німеччині патентну перемогу над компанією Samsung, домігшись заборони на продаж планшета Galaxy Tab 10.1. І Samsung і Motorola є виробниками мобільних пристроїв на операційній системі Android, яка конкурує на ринку з iOS. У середині серпня було оголошено про купівлю Motorola розробником Android корпорацією Google.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *