Вийшов Winamp для Mac!

Автор | 2 Листопада, 2011

На рубежі 90-х та нульових Вінамп був, ймовірно, найпопулярнішим музичним плеєром. Користувачі на всю писали плагіни для нього, а дизайнери створювали скіни (часом химерні). Багато світчерів, переходячи на Mac, починали шукати Вінамп для OS X. Cовсем недавно Nullsoft, розробник програми, випустив Mac-версію. Перейшовши на нову для себе платформу, Вінамп різко втратив функціональність і можливості. Зникли скіни. Користувачам доступна одна, досить похмура тема оформлення. 

Відсутня підтримка плагінів, немає еквалайзера і багатьох інших речей.

 

 

У момент першого запуску Winamp запропонує використовувати бібліотеку iTunes. Якщо погодитеся, можете відразу ж почати слухати музику. Якихось крутих фіч з організації бібліотеки немає. Немає можливості створити смарт-плейлисти (дуже сумно!). Не працюють кнопки управління відтворенням з клавіатури. Є ще чимало дрібних, менш помітних недоліків, які переконливо доводять, що від бети до релізу програмі належить пройти довгий шлях.

Кому варто звернути увагу на Winamp? Перш за все власникам телефонів на базі Android. Winamp for Mac забезпечує бездротову синхронізацію бібліотек iTunes і телефону (на ньому повинна бути встановлена ​​програма Winamp for Android). Інша гідність Winamp – це більш помірний апетит. Навіть у стані спокою iTunes вимагає більше пам'яті і сильніше навантажує процесор, ніж Winamp під час відтворення музики. Різниця невелика, але вона є.

Офіційна сторінка

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *