Чекаємо 3D карти від Apple в iOS 6?

Автор | 31 Жовтня, 2011

У серпні цього року невідомий покупець придбав компанію C3 Technologies, що спеціалізується на розробці 3D карт і додатків. Не важко здогадатися, що цим таємничим покупцем стала відома нам фруктова компанія з Купертіно.

 

 

На знімку ви бачите знімок екрана реальної 3D карти, згенерований за допомогою додатка, розробленого C3 Technologies.

pict122 Ждем 3D карты от Apple в iOS 6?

Ресурс MacRumors повідомив:

"Тепер ми маємо достовірну інформацією, що саме Apple придбала компанію C3 Technologies. Виконавчий директор придбаної компанії Mattias Astrom і її провідні менеджери Kjell Cederstrand і Ludvig Emgard праюцють нині в департаменті розробки iOS купертіновців. Вони, разом з рештою командою, продовжують працювати зараз у Швеції (цікаво, що підрозділ називається тепер "Sputnik"), де і знаходився головний офіс C3 Technologies. "

Компанія зі Швеції справила великий фурор на CES 2011, де вони вперше продемонстрували свої картографічні програми на девайсах з iOS і Android. У їх розробках використовується колись засекречена технологія наведення на ціль балістичних ракет, і завдяки цьому досягається такий вражаючий 3D ефект. Дивимося відео віртуального польоту над Осло, Норвегія.

 

А тепер трохи Нью-Йорка:

 

А ось і демонстрація роботи на iPad:

 

Раніше цю технологію вже ліцензували Nokia і Yell.com.  Інтерес Apple до цієї компанії очевидний – на даний момент купертіновці залежать від Google Maps, але роблять все можливе для запуску власного сервісу та придбання C3 Technologies – черговий цьому доказ. 

Цікаво, на якому етапі знаходиться розробка 3D карт для iOS? Бути може новинка буде представлена ​​вже під час презентації iOS 6.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *