gMusic: Google Music вже в App Store

Автор | 20 Жовтня, 2011

pict27 gMusic: Google Music уже в App StoreПригадуєте ще Google Music? Точно, це було як раз в травні місяці – вийшла перша бета нового музичного сервісу від Google . Користувачі отримали можливість завантажити на сервера пошукового гіганта до 20.000 пісень, які потім ставали доступними з будь-якого браузера. Основною причиною недостатньої популярності даного сервісу для всіх, хто має iДевайси, було те, що до сьогоднішнього дня не існувало відповідної утиліти під iOS. І ось, сьогодні в App Store з'явилася gMusic.

pict113 gMusic: Google Music уже в App Store

Інтерфейс дуже схожий на такий у iOS додатку Музика – ви можете сортувати треки по плейлістам, виконавцям, альбомам і навіть жанрами. Ось коротка цитата з офіційного прес-релізу:

gMusic це єдина в своєму роді iOS утиліта, за допомогою якої ви можете повноцінно користуватися сервісом Google Music. Завантаживши до 20 000 ваших улюблених пісень на сервери Google, ви зможете завжди насолоджуватися своєю улюбленою музикою, а вона не буде займати місця на вашому iOS девайсі.

Досить дивно, чому купертіновці пропустили цю утиліту в App Store, адже Google Music, по суті, є прямим конкурентом сервісу iTunes Match . Як би там не було, всього за неповних 2 долари всіх меломанів чекає "непочатий край роботи"!

Завантажити програму прямо з iTunes.

1 коментар до “gMusic: Google Music вже в App Store

  1. Пінгбек: Google запустила безкоштовний аналог iTunes Match – Спільнота Apple

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *