Adobe Reader тепер для iPhone і iPad

Автор | 18 Жовтня, 2011

Американська компанія Adobe випустила мобільну версію своєї програми Adobe Reader для пристроїв під управлінням операційної системи iOS. Таким чином, власники смартфонів iPhone, планшетів iPad і мультимедійних плеєрів iPod Touch зможуть переглядати файли у форматі PDF, надіслані електронною поштою або розміщені на інтернет-сайтах.

Крім того, це можна робити і в будь iOS-програмі, яка підтримує меню Open In. Є можливість перегляду зашифрованих файлів і файлів, захищених компонентом Adobe LiveCycle Rights Management. Серед функцій мобільного програми є пошук тексту, створення закладок, горизонтальна і вертикальна прокрутка, масштабування і копіювання тексту. Нарешті, Adobe Reader for iOS (так називається програма) підтримує технологію AirPrint, за допомогою якої можна миттєво роздруковувати документи або прикріплювати документ до електронного листа.

Додаток Adobe Reader for iOS доступне в App Store. Воно повністю безкоштовно і працює з iOS 4.2.5, а також більш новими версіями "яблучної" платформи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *