iPad 3 – завтрашня реальність. Розпочато виробництво

Автор | 16 Жовтня, 2011

Тільки-тільки почали чутися захоплені вигуки перших власників iPhone 4S і вщухли чутки на його рахунок, як всюдисущі аналітики, як завжди оперують фактами і власними висновками, заговорили про новий гаджет. Цього разу їжу для підживлення «думки експертів» підкинув Джефф Фідакаро, Susquehanna, сказавши, що розпочато виробництво iPad 3.

По аналізу ланцюжка даних від постачальників комплектуючих і виробничим циклом заводів, що виробляють планшетники Apple, Фідакаро з упевненістю стверджує, що корпорація нарощує обсяг випущених таблеток до 14 млн. одиниць. В даний момент проводиться близько 11 млн. Він стверджує, що різниця в кількості утворилася саме за рахунок поступового введення в цикл iPad 3.

 

У нашій попередній оцінці не було жодного iPad 3, зараз же, ми не тільки бачимо поставку комплектуючих для нього, але і нарощування обсягів виробництва. Apple як завжди нас не розчаровує і продовжує дивувати.

– Джефф Фідакро, аналітик Susquehanna

 Поки насичення ринку новим iPhone 4S ще не відбулося, не всі охочі змогли його потримати в руках і протестувати нову Siri, а невгамовні фанати вже хочуть чогось ще. «Ще» – це iPad 3!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *