Один мільйон iPhone 4S за 24 години

Автор | 10 Жовтня, 2011

У це важко повірити, але iPhone 4S зумів встановити свій перший рекорд, навіть незважаючи на те, що він ще не надійшов у продаж. Згідно з новим прес-релізом , опублікованим на сайті Apple, всього за 24 години після старту попереднього замовлення більше 1 мільйона чоловік виявили бажання придбати новенький смартфон.

Таким чином, iPhone 4S зумів побити попередній рекорд: у минулому році 600 000 добровольців все-таки зуміли взяти гору в сутичці з сайтом Apple і оформити попереднє замовлення на iPhone 4.

«Ми захоплені реакцією наших клієнтів на анонс iPhone 4S», – сказав Філ Шиллер, старший віце-президент Apple з міжнародного маркетингу. – «Ще жоден новий продукт нашої компанії, випущений коли небудь, не збирав таку велику кількість попередніх замовлень. Ми дуже раді, що покупці люблять iPhone 4S так само сильно, скільки і ми ».

Нагадаю, що 14 жовтня (тобто в кінці цього тижня) iPhone 4S надійде в продаж в Австралії, Великобританії, Німеччині, Канаді, США, Франції та Японії. А в кінці місяця до них приєднатися ще 22 країни, серед яких Австрія, Бельгія, Голландія, Чехія, Данія, Естонія, Фінляндія, Угорщина, Ірландія, Іспанія, Італія, Латвія, Ліхтенштейн, Литва, Люксембург, Мексика, Норвегія, Сінгапур, Словаччина , Словенія, Швеція і Швейцарія.

Крім цього, кожен відвідувач офіційного Apple Store зможе скористатися безкоштовною послугою налаштування смартфона, в яку входить активація телефону і початкове знайомство з його можливостями.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *