[Ігри] Jelly Defense – рятуємо планету від желе

Автор | 9 Жовтня, 2011

Жанр Tower Defense полюбився багатьом, і сьогодні я хотів би розповісти про чудового представника цього жанру Jelly Defense. Розробниками цієї гри є Infinity Dreams, добре відомі багатьом своїми якісними і захоплюючими іграми ще з часів загальної популярності Symbian.

Jelly Defense з'явилася в App Store зовсім недавно, 29 вересня, і завоювала серця багатьох приголомшливим виконанням і привабливою стартовою ціною 0.99 $

Як вже багато хто зрозумів з назви, в цій грі ми не побачимо ні інопланетних загарбників, ні кровожерних зомбі. Боротися нам прідестя з полчищами желеподібних агресорів, що напали на маленьку мирну планету. Нічого принципово нового розробники винаходити не стали, гемплей добре відомий по інших представників цього жанру. У грі присутні різні види веж, які можна покращувати, натовпи ворогів, які намагаються поцупити наші дорогоцінні зелені кристали, бонуси, які допомагають нам у критичні моменти, і звичайно монетки, які допоможуть нам розплачуватися з невідомим будівельником захисних веж.

З самого початку гри розумієш, що виділяє її серед конкурентів – це приголомшлива графіка. Особисто мені дуже сподобалася ідея відправити яскравих, барвистих загарбників на простори чорно-білої планети. Мабуть, замість того щоб розповідати про те, як добре постаралися дизайнери iDreams, я пропоную подивитися декілька скріншотів, за якими ви самі зможете оцінити Jelly Defense.

Як ви вже могли помітити, вороги й вежі відрізняються за кольором, так що доведеться стежити за тим, щоб не було недоліку в оборонних укріпленнях того чи іншого типу. Що цікаво, для того щоб покращувати вежі не обов'язково витрачати на це ігрові гроші, можна почекати деякий час і з часом, а точніше набравшись досвіду за вбивства загарбників, башточки покращаться самостійно. Крім колірних відмінностей Варага ще відрізняються зовнішнім виглядом. Великі вороги мають більше здоров'я і походять на квадратики. А маленькі плями, хоч і не мають великих запасів здоров'я, зате намагаються перемогти вас за рахунок чисельності та неабиякою швидкістю пересування.

 

Деякі рівні в грі можна назвати міні-іграми. Вони не пропонують нам боротьби з ворогами, замість цього ми будемо виконувати завдання, так наприклад в першій міні-грі нам дадуть 30 секунд на те щоб зібрати якомога болше готівки, яка сиплеться з неба. З упевненістю можу сказати що завдяки чарівній графіці, приємному музичному супроводу і такого популярного жанру, гра завоює серця багатьох. Окремо хочу зауважити, що користувачі Mac не залишилися осторонь і можуть завантажити Jelly Defense з Mac App Store за ціною 4.99 $

 

Завантажити в App Store: Jelly Defense

Ціна: $ 0.99

Системні вимоги: iOS 4.2 і вище

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *