Розблоковані iPhone 4S будуть доступні в штатах

Автор | 6 Жовтня, 2011

Сертифікований iPhone 4S доведеться чекати, як мінімум до Нового року. Врятує бажаючих, звичайно, сірий ринок. Дилери, які звикли мотатися між Україною і зарубіжними країнами, активізуються з дня на день. Хтось із вас, шановні читачі, витратить шалені гроші на замовлення розлочених 4S з Англії, Італії … або США .

Влітку цього року на американському ринку вперше стали продавати iPhone 4 "neverlock". Напередодні вчорашнього дня багатьох цікавило: чи буде доступний новий розлочений iPhone? Філ Шиллер потоптав всю сцену Town Hall, але про це не обмовився. Тоді цікаві користувачі почали досліджувати офіційний сайт. Досліджували, поки не натрапили на серію питань і відповідей в американському Apple Store.

Читайте написане жирним шрифтом:

– Якщо я втрачу мій iPhone, чи зможу я придбати інший на заміну?

– Так. Ви можете купити інший iPhone в онлайн-магазині Apple, в роздрібному магазині, а також в магазині свого провайдера. Ціна залежить від того, чи маєте ви право на будь-які субсидії. Крім того, ви можете придбати розблоковані iPhone в онлайн-або роздрібному магазині, а SIM-карту до свого GSM-провайдера.

– Якщо я здійснюю покупку через онлайн-магазин, мій iPhone вже буде готовий до використання?

Так, якщо ви вже вибрали провайдера. Все що вам залишиться зробити, коли ваш iPhone доставлять – включити його і слідувати інструкціям на дисплеї. Зовсім необов'язково телефонувати провайдеру або відвідувати магазин, щоб завершити активацію. Якщо ви вибрали розблоковані GSM-телефон, вам буде потрібно micro-SIM одного з підтримуваних операторів.

На сторінці з технічними характеристиками теж є що почитати:

–  Тим, хто купує розблоковані iPhone або хоче купити iPhone в подарунок, ми радимо дізнатися ціну у свого провайдера, у фахівця роздрібного Apple Store, в онлайн-магазині, або в авторизованого реселлера.

Ми ставимо цю новину у розділ чуток тільки з тієї причини, що деякі тексти для 4S явно копіювалися зі сторінок iPhone 4. Помилки не виключені, і ми зовсім не гарантуємо, що розблоковані 4S будуть доступні для замовлення 7 жовтня. Нижче – орієнтовні ціни.

 

 

Модель Ціна без 
контракту
iPhone 4S 64 Гб $ 849
iPhone 4S 32 Гб $ 749
iPhone 4S 16 Гб $ 649

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *