Нові iPod: чи виправдалися очікування?

Автор | 5 Жовтня, 2011

Питання досить таки складне, оскільки сказати, що Apple, нас здивувала, просто не повертається язик. Якщо чесно, то й особливих змін не спостерігається. Але давайте по порядку.

iPod Nano: до сьогоднішнього дня всі очікували, що в нано з'явиться камера і Bluetooth.І, якщо щодо останнього ще хтось не до кінця був впевнений, то про камеру навіть питань не виникало.

Але Філ Шиллер вирішив всіх розчарувати – ні камери, ні Bluetooth в Ipod Nano 7-го покоління не з'явилося. Більше того, говорити про серйозні зміни ніяк не можна. В операційну систему нано було додано багато «великих іконок». Звучить так, наче в компанії Apple витратили рік на те, щоб переробити маленькі іконки у великі.

Філ також додав, що їм сподобалася ідея перетворення Ipod Nano в годинник, тому вони спеціально створили 16 нових скінів.

Знову таки – неймовірне оновлення. Як на мене, то єдине корисне оновлення – нова фітнес-програма. Nano дозволить Вам відслідковувати пробіжки: кількість кроків, дистанцію, темп, час пробіжки. Для цього була перероблена функціональність акселерометра. І для цього тепер не потрібне взуття з Nike +.

Загальне враження від оновлення не дуже хороше: таке відчуття, ніби в Apple, згадали про нано за день до презентації і вирішили додати те, що встигли.

 

 

 

IPod Touch: сенсорне оновлення теж трохи розчарувало. По білому кольорі ми здогадувалися вже давно, тому появи білого сильно не здивувало.

Але ми також сподівалися і на модуль 3G, надія про який горіла до останньої секунди. Але Філ Шиллер не згадав про це – і надія померла. Ipod – найпопулярніша мобільна ігрова консоль в світі, і Apple, продовжує розвивати сенсорний саме в цьому напрямку.

Всі можливості iOS5 будуть з 12 жовтня доступні і в Touch. Всередині плеєра нічого не змінилося. Таким чином, IPod Touch оновили лише косметично, як і втім нано.

 

Ipod Shuffle і IPod Classic: всі чутки про смерть цих моделей виявилися надумані. У компанії Apple поки не планують вбивати ці моделі, і вони і далі будуть продаватися.

Висновок: якщо в двох словах, то це оновлення, одне з найнудніших в історії iPod. Особливо нічого нового не додали і оновили то всього дві моделі. Apple, трохи підвела користувачів. Хоча, наскільки я розумію, основну ставку в компанії ставлять саме на iOS5 і її можливості.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *