Penclic Mouse – мишка для дуже творчих людей

Автор | 2 Жовтня, 2011

Відверто кажучи, коли я побачив цю мишку від шведських інженерів, то дуже довго не мін зрозуміти її суть. Однак на практиці виявилося, що я мислилив занадто глибоко, а все трохи простіше і витонченіше. Але від цього Penclic Mouse все одно навряд чи підійде пересічному користувачеві.

Penclic Mouse – це дійсно те, як вона виглядає: мишка з прикрученою через круглий шарнір ручкою. На останню прикручено аж п'ять програмованих кнопок, які за умовчанням працюють як правий, середній і лівий кліки, а також перехід вперед і назад. Також збоку від ручки на мишку винесено стандартне коліщатко прокручування.

За запевненням авторів цього витвору, перед запуском Penclic Mouse у виробництво вони все ретельно підігнали по ергономіці пристрою, мишка лягає в руку як лита, в результаті чого користувач може багато годин працювати без будь-які незручності. Також до цікавих особливостей Penclic Mouse треба віднести можливість вибору дозволу сенсора для найкращої роботи на поточній робочій поверхні.

Вартість новинки поки невідома, але в продаж підуть дві її версії. Провідна буде підключатися через USB, а бездротова працює по Bluetooth, але заряджається через USB.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *