[Софт] iStudiez Pro – помічник студента

Автор | 2 Жовтня, 2011

Найбільше в школі ненавидів заповнювати щоденник, бо не розумів навіщо, якщо і так все пам'ятаю. Проте йшли роки, і в університеті «все пам'ятаю» дуже часто почало переходити в «які завтра пари?», «Які лаби?» Та інші питання, через не знання відповідей на такі в універі виходив втик. І якщо на роботі я почав використовувати давно вже вельми приємний і потужний по функціоналу todo менеджер Things , то для універу слід було знайти аналог, який саме для цього підходить. Через деякий час натрапив на потрібну програму, і ім'я їй – iStudiez Pro.

iStudiez Pro – це програма, яка буде зберігати всі розклади предметів, імена викладачів (так, це теж важлива фіча!), і має досить простий todo менеджер. Тобто, той самий шкільний щоденник, тільки в електронній формі та адаптований під студентів.

Крім усього, в програмі є хмарна синхронізація з iOS девайсами, тому для користувачам айфонів пощастило, і вони можуть у будь-який момент уточнити, яка пара наступна і в якій вона аудиторії. Проте, пора ближче глянути на саму програму і те, як вона працює.

Після запуску програми, ми потрапляємо у вкладку Overview, де бачимо розклад, завдання на сьогодні і невеликий календарик. Взагалі, додаток зовні зроблено дуже добротно, і тільки погана локалізація може залишити якусь неприємну оскому після використання, але головне не локалізація ж.

Можна подивитися розклад на тиждень:

Або список викладачів, разом з невеликим розкладом, хто, що і коли веде, наприклад:

Або список предметів:

До речі, як видно, в програмі все розбито по семестрах, що досить зручно, однак під час використання програми все-таки трапляються моменти, коли розумієш, що програма більше  заточена під західні університети, ніж під наші. Це стосується кредитів і оцінок, і налаштування іспитів.

Налаштування програми займає в загальному – десь близько півгодини, і включає в себе тільки рутинну роботу по занесенню предметів і викладачів у базу. Наприклад, предмет додавши, контекстне меню запрошує всю необхідну інформацію:

 

 

В іншому, програма дуже проста, виконує свою функцію на відмінно, і я вважаю, що це «must have» програма для кожного студента.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *