Шпіонський танк під керуванням iPad

Автор | 2 Жовтня, 2011

Продовжуємо розкривати тему нестандартних новорічних подарунків і сьогодні в полі нашого зору потрапила ще одна iPad-керована машинка … Втім, від машинки у неї тільки спосіб переміщення, а так це справжній танк. Шпигунський танк. Знайомтеся, Rover Spy Tank.

Загальний принцип дії у Rover Spy Tank такий же, як і у легендарного гелікоптера AR Drone: танк створює свою мережу Wi-Fi, до якої ви підключаєте iOS-пристрій зі встановленим клієнтом. Через нього ви отримуєте картинку з камер танка і керуєте його рухом.

Однак якщо AR Drone орієнтований на використання на відкритому просторі (в приміщенні він веде себе як божевільний, ми перевіряли), то Rover Spy Tank якраз краще «ганяти» по офісу або дому. У його актив треба віднести програмовані маршрути, передачу голосу з мікрофону iOS-пристроя на динамік танка, настроювана якість картинки відео, а також можливість захоплення окремих фотографій.

Ще одна перевага Rover Spy Tank перед AR Drone – більш економічне використання заряду батарей.Так як йому не треба постійно тримати активними чотири гвинти, то для руху цілком достатньо шести батарей / акумуляторів АА. Відповідно, і міняти / заряджати їх куди простіше, ніж окремий акумулятор AR Drone.

Переглянути Rover Spy Tank у дії можна нижче.

 

Ну а тепер про сумне. Коштує такий танк небагато – всього 150 доларів. Проте ось з доставкою в Україну у виробника проблеми. Принаймні, нашої країни в списку регіонів, куди здійснюється відвантаження, немає. Але може це просто технічна накладка?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *