[App Store] Road Witness. Відеореєстратор

Автор | 2 Жовтня, 2011

Випробувавши десяток відеореєстраторів з App Store, я вже було розчарувався знайти щось легкотравне, поки на зв'язок не вийшли російські розробники і запропонували на огляд програму Road Witness (Дорожній свідок). Випробувавши її в дії, я залишився задоволений як функціоналом, так і простотою управління.

Щоб запустити запис відео, треба просто натиснути на велику кнопку GO.

Road Witness визначить орієнтацію телефону і почне працювати як відеореєстратор.

Зліва внизу показується час з початку зйомки, праворуч – поточна швидкість ТЗ за замірами GPS, CAM1 перемикає на фронтальну камеру, а MAP відкриває карту з траєкторією руху.

 

 

 

Щоб сфотографувати ситуацію на дорозі, досить під час зйомки відео один раз доторкнутися до екрана. Всі ролики і фотографії зберігаються локально, але їх можна перенести в Фотоальбом.

У Налаштуваннях задаються якість відео, тривалість ролика (закінчивши один, реєстратор починає писати інший), а також чутливість акселерометра. Остання опція (сподіваюся, вона ніколи вам не знадобиться) відповідає за виклик Служби порятунку після удару, сила якого фіксується гіроскопом iPhone.

 

 

Якість відео: Low (1 хв = 1 Мб), Medium (4 Мб), High (16 Мб), HD (50 Мб).

Власне, це всі основні функції програми, які є в будь-якому хорошому відеореєстраторі. Єдине, на що доведеться розщедритися ще – це тримач для телефону.

У безкоштовній версії можна зберігати тільки два ролики по 15 хвилин кожен.

 

Lite: Free [iTunes link]

Full: $0.99 [iTunes link]

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *