Ігри для iPod Classic були видалені з iTunes

Автор | 30 Вересня, 2011

Здається, чутки про припинення продажів iPod Classic починають втілюватися в реальність. До недавнього часу, всі користувачі даного девайса могли придбати в спеціальному розділі в App Store ігри, заточені під культовий Click Wheel. Зараз же, в магазині вже немає категорії під назвою «iPod Click Wheel Games».

Apple почала продавати ігри для iPod Classic в 2006 році, за два роки до створення iPhone App Store. Компанія спочатку створювала свої власні ігри, такі як «Texas Hold'Em» і «Reversi». Але, пізніше в магазині почали з'являтися гри від Electronic Arts, Square Enix, Disney та інших відомих виробників. спеціальному розділі в App Store ігри, заточені під культовий Click Wheel. Зараз же, в магазині вже немає категорії під назвою «iPod Click Wheel Games».

 

До слова, підтримувався не тільки iPod classic, а ще й більш старі версії iPod nano і iPod mini. Вартість кожної була $ 7.49. В цілому можна було придбати близько 50 ігор. Зараз же, в магазині вже немає категорії під назвою «iPod Click Wheel Games».

Більше інформації ми з вами дізнаємося через 3 дні на конференції в Купертіно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *