Google стає віртуальним оператором стільникового зв’язку в Іспанії

Автор | 27 Вересня, 2011

Хочете побачити страшний сон будь-якого керівника з телекомунікаційної галузі? Легко! Дивіться нижче …

Google ще більше проникає на мобільний ринок, дебютуючи в Іспанії в якості віртуального оператора стільникового зв'язку. Втім, на практиці все не так страшно.

Справа в тому, що поки ініціатива Google поширюється суто на власних співробітників, які в навантаження до корпоративних комунікаторів Nexus S отримали ще й SIM-карти корпоративного віртуального оператора. Це означає, що хоча у Google немає власних вишок та іншої інфраструктури, компанія викуповує великі об'єми трафіку у звичайних операторів (в Іспанії це Telefonica, Vodafone та інші) і перепродує їх (звичайно з дисконтом) кінцевим користувачам.

Свої плани щодо подальших кроків у даному напрямку Google не розкриває, але є два ймовірних сценарії розвитку подій. Відповідно до першого, в майбутньому Google поширить цю практику й на інші країни, але дозволить до своєї мережі підключатися тільки власним співробітникам.

Другий варіант більш масштабний. Зараз Google лише обкатує технологію надання даного виду послуг, а в майбутньому буде надавати їх усім користувачам «гуглофонів». Тобто компанія повністю замкне на себе користувача: той буде користуватися системою Google в її ж мережі.

 

via http://deepapple.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *