Дебютує новий браузер для OS X під назвою Sleipnir

Автор | 27 Вересня, 2011

Компанія Fenrir Inc. Сьогодні випустила у форматі бета-тестування новий браузер для Mac OS X під назвою Sleipnir. Якщо ви втомилися від звичного Safari, то дуже рекомендуємо звернути на нього увагу. Хоча б тому, що на платформі iOS свою популярність додаток вже отримало.


Трохи германо-скандинавської міфології: Sleipnir (Слейпнірі) – восьминогий кінь Одіна, до народження якого доклав руку інший відомий персонаж під назвою Локі. Історія ця дуже цікава, рекомендуємо .

Ото всіх браузерів, які ми бачили на даний момент, Sleipnir відрізняється своїм власним унікальним інтерфейсом, а також системою вкладок. Саме ці його риси треба віднести до сильної стороні програми, тому що швидкодія (принаймні, на нашому старенькому MacBook Pro Core 2 Duo) до неї не належить. Але повірте, це абсолютно новий досвід, який варто випробувати.

Перше, що звертає на себе увагу – відсутність поле адреса. Розробники вважають, що в повсякденному житті ми вже рідко вручну вводимо адресу потрібного сайту, а використовуємо для переходу на нього або закладки, або Google. Тому для виклику поля адреси вам треба клікнути на кнопку з назвою поточної сторінки у правому верхньому куті.

Друга цікава особливість Sleipnir – вкладки. Вони виконані у вигляді невеликих мініатюр відкритої сторінки, при цьому активна відзначена стрілкою. Рішення кілька спірне, тому що іноді буває складно орієнтуватися у вкладках при відкритті декількох схожих сторінок (наприклад, результатів пошуку Google).

Але сама цікава функція Sleipnir, на наш погляд, це об'єднання вкладок в групи TileTabs. Щоб не плодити два десятки відкритих вкладок у вас на екрані, ви можете згрупувати їх за темами. Робиться це в панелі TileTabs, яка викликається кнопкою зліва від вкладок. Для угруповання досить просто накидати мініатюри сторінок на відповідний розділ.

Вибираєте якусь вкладку з групи і змінюється весь набір цілком. Дуже зручно, наприклад, об'єднати в окремий набір різні блоги, а в іншій статті, які хочете прочитати пізніше.

Також в актив Sleipnir треба віднести управління жестами, вбудовану функцію синхронізації з браузерами на інших Маках і / або пристроях iOS і Android, збереження паролів в стандартну Зв'язку ключів.

В цілому враження додаток справляє дуже непогане. Думаємо, багато хто на ньому і залишаться.

Системні вимоги: Mac OS X 10.6 і вище. 
Умови розповсюдження: beta.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *