Прототип iPad 3 вже готовий

Автор | 19 Вересня, 2011

ipad 3 Прототип iPad 3 уже готовАналітик з агентства JP Morgan, Марк Московіц, посилаючись на свої джерела серед постачальників, повідомляє, що перші прототипи iPad 3 вже готові і доступні для компаній, що займаються поставками для Apple. Тим не менш, до наступного року планшет можна не чекати.

Марк стверджує, що «купертіновський» планшетний комп'ютер нового покоління обзавівся абсолютно новою зовнішністю в порівнянні з попередніми «побратимами». Покищо громадськості невідомо, та й аж до самої презентації точно ніхто не дізнається, які нововведення чекають iPad 3.Тим не менш, давайте пофантазуємо над тим чого реально можна очікувати.


ipad 3 Прототип iPad 3 уже готов

Наприклад, як Ви вже могли читати раніше, нещодавно з'явилася інформація про те, що Apple уклали контракт на поставку акумуляторів для iPad нового покоління. Цілком можна чекати, що вони будуть тонше і легше, ніж у нинішньої модифікації. Через використання «новітніх технологій» вони обійдуться компанії трохи дорожче, ніж акумулятори, встановлені в iPad першого і другого поколінь, але зате збільшать час роботи планшета, будуть надійніші і довговічніші, тому що відповідають високому рівню якості і безпеки.

Не виключено, що iPad отримає сенсорний дисплей Retina надвисокої роздільної здатності, який ми так чекали ще в другого iPad, при тому, що його діагональ може залишитися 9,7-дюймів. Також передбачається, що саме через таке нововведення і був відкладений запуск пристрою в 2011 році. Ну і цілком можливо, що iPad 3 дочекається появи чотирьохядерного процесора Apple A6, які будуть випускатися компанією TSMC.

 

via http://applemix.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *