[FAQ] WebMoney на Mac

Автор | 18 Вересня, 2011

Як усім відомо, користувачі Mac відчувають деякі незручності в системі on-line банкінгу WebMoney через те, що компанія до цих пір не зробила клієнта для яблучної системи. Але працювати з WebMoney можна і без особливих «танців з бубном". Я сам довго бився як це зробити і чому б не  роз'яснити це для недосвідчених користувачів.


Той метод, що є в довіднику сайту WebMoney не спрацьовує з першого разу (а коли й спрацьовував, але не зрозуміло  алгоритму дій) або в ньому щось не дописано.

Провівши кілька годин знайшов самий простий, швидкий та абсолютно робочий метод роботи WebMoney Light в Mac.

Для наочної демонстрації я зареєстрував собі ще один обліковий запис, так що не дивуйтеся, що на гаманцях нуль грошей)))


Крок 1:
Заходимо на сайт WebMoney і реєструємо собі WebMoney Light.


Крок 2:
 Відразу після реєстрації ми перейдемо на сайт для отримання персонального сертифіката.
Після заповнення невеликої форми і того як виберемо всі галочки, отримуємо файл «wmid_new_cert.spc».

 

 

 

Відкриваємо програму «Зв'язка ключів» (Програми – Службові програми – Зв'язка ключів). Відкриваємо розділ «вхід» і перетягуємо туди отриманий файл.

 

 

Тепер натискаємо на нашому сертифікаті правою кнопкою і вибираємо «Нова установка ідентифікації …». Додаємо туди 2 адреси сайту.

 

 

 

Друга адреса для авторизації в системи передачі (трансферу) грошових коштів. Наприклад для конвертації грошей з одного гаманця в іншій (WMZ в WMR враховуючи вбудований курси валют ).

Повторно натискаємо на сертифікаті правою кнопкою і обираємо в цей раз пункт "Властивості". У розділі "Довіряти" вибираємо "Завжди довіряти"

 

 

 

Крок 3:

Заходимо на сайт https://light.webmoney.ru , вибираємо метод авторизації «Сертифікат X.509» і натискаємо "Логін". Якщо все зробили правильно, то ви ввійдете в систему (в разі помилки повертає на сторінку вибору методу авторизації) і вам запропонують створити новий гаманець (як і мені, так як це новий обліковий запис в WebMoney).

 

Якщо все пройшло успішно, то тепер ви побачите свій гаманець, номера гаманця і кошти на ньому.

Після цих кроків, все виглядає дійсно просто і швидко, але чому самі творці WebMoney не подбали про написанні якісно інструкції для Mac? Це чергова загадка ..

Приємного вам користування системою WebMoney!

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *